Oblíbené

Recepty

leaf image
30
Recept Chia kytičky
Chia kytičky

Originální vánoční recept, který potěší vaše chuťové buňky a neohrozí štíhlou linii.  

Číst
20 min
Recept Halloweenské dýňové sušenky se skořicí
Halloweenské dýňové sušenky se skořicí

Halloween je sice původně americký svátek, ale poslední roky se zabydlel i u nás. Vydlabejte si s dětmi dýni, zapalte v ní svíčku, uveřte čaj nebo kakao a k němu si upečtě tyhle výborné sušenky. Sychr..

Číst
40 minut
Recept Bulgurové rizoto se zeleninou
Bulgurové rizoto se zeleninou

Rychle snadno připravitelný a zároveň chutný. Proč ho nevyzkoušet jako jídlo na parné dny a jako studený na cesty. Masožrouti si jej mohou obohatit o lososa, tuňáka a podobně.

Číst
15 minut
Recept Bylinkový olej mnoha chutí
Bylinkový olej mnoha chutí

Bylinkový olej si můžete snadno a rychlle připravit doma. Je dokonalým doplňkem Vašich letních salátů, těstovin, nebo například naložené zeleniny, kterou chcete grilovat.

Číst
60 minut
Recept Domácí nutella
Domácí nutella

Každý rád mlsá a ze všeho nejraději něco čokoládového. Dneska Vám přinášíme recept na domácí zdravou nuttelu, kterou zvládne opravdu každý

Číst
30 minut
Recept Osvěžující jahodová zmrzlina
Osvěžující jahodová zmrzlina

Ochlaďte se nadcházejících horkých dnech osvěžující a jemnou jahodovou zmrzlinou domácí výroby za použití mandlového mléka. Příprava je až neskutečně jednoduchá a zvládnete jí během okamžiku se svými ..

Číst
20
Recept Müsli tyčinky s brusinkami
Müsli tyčinky s brusinkami

Pokud chcete mlsat ale opravdu zdravě, není nadto si tyčinky upéct doma. Chutnají skvěle a není v nich žádný zbytečný cukr a tuk navíc.

Číst
20 minut
Recept Lívance s ovesnými vločkami
Lívance s ovesnými vločkami

Zakousněte se s chutí do nadýchaných lívanců s vůní tradice, jejichž základ tvoří celozrnná ječná mouka a ovesné vločky, Ječmen je velmi odolná rostlina a svou odolnost a vitalitu přenáší i do potravi..

Číst