Hýčkejte si v létě pleť maskami z domácích surovin

leaf image

Pobyt na sluníčku a koupání v moři či bazénu k létu prostě patří. Jenže tyto příjemné chvíle se bohužel často podepíšou na stavu vaší pleti a vlasů. Dopřejte si proto jednou týdně intenzivní domácí masku a zábal na vlasy a vysušená pleť, nové vrásky ani roztřepené vlasové konečky se vás týkat nebudou!

Article


OLEJOVÁ VÝŽIVNÁ MASKA

* 1 žloutek
* olivový olej
* citron

Jeden žloutek smíchejte se lžičkou lehce zahřátého olivového oleje a přidejte několik kapek citronové šťávy. Naneste na obličej a krk a nechte působit 15 minut. Smyjte důkladně vlažnou vodou.


INTENZIVNÍ HYDRATAČNÍ MASKA

* lžička medu,
* lžička kokosového oleje
* lžička rozmačkaného avokáda

Všechny ingredience smíchejte a naneste na obličej. Masírujte pokožku touto směsí aspoň minutu, aby se dostala co nejhlouběji. Doporučujeme ještě před nanesením masky obličej napařit, aby se otevřely všechny póry a hmota mohla působit i v hlubokých vrstvách kůže.

ZÁBAL Z RICINOVÉHO OLEJE NA ROZTŘEPENÉ VLASOVÉ KONEČKY

Pár kapek ricinového oleje mírně zahřejeme, naneseme do délek vlasů a promasírujeme. Pak zabalíme vlasy do igelitu či potravinové folie a do ručníku, který může být pro lepší působení zahřátý. Necháme působit přibližně 30 minut a potom vlasy řádně umyjeme.

Článek Jak přežít podzim bez nachlazení?
Jak přežít podzim bez nachlazení?

Chladné dny jsou jsou pro naši imunitu zatěžkávací zkouškou. Opakování je matka moudrosti, pojďme si proto připomenout z..

ČÍST
Článek JARNÍ TŘICÍTKY aneb 100 nákupů zdarma
JARNÍ TŘICÍTKY aneb 100 nákupů zdarma

Nakupte na Nutri výživě a vyhrajte nákup zdarma! Jaro je pořádný důvod k oslavě, tak jsme si pro vás připravili soutěž o..

ČÍST

Produkty z článku:

142 g
Bio Nebio Parmezánové krekry s extra panenským olivovým olejem 130g Bio
Bio Nebio Parmezánové krekry s extra panenským olivovým olejem 130g Bio

53 Kč

900 g
Med květový luční 900g Číhala
Med květový luční 900g Číhala
155 g
Saloos Ricinový olej lisovaný za studena 50 ml
Saloos Ricinový olej lisovaný za studena 50 ml
767 g
Allnature Kokosový olej panenský 500 ml Bio
Allnature Kokosový olej panenský 500 ml Bio

169 Kč

Abychom vám mohli nabídnout pohodlnější a jednodušší prohlížení našich stránek, využíváme pro to soubory zvané „cookies“. Ke zpracování některých z nich potřebujeme váš souhlas, který dáte kliknutím na „Přijmout vše“, nebo je můžete odsouhlasit jednotlivě v „Upravit nastavení“.

Nastavení