Články

leaf image
Článek 5 nejlepších přírodních antibiotik
5 nejlepších přírodních antibiotik

Léčba pomocí antibiotik je bezesporu jedním z největších zázraků moderní medicíny. Než však vyrazíte za lékařem pro recept, je v případě menších zdravotních problémů vhodné nejprve vyzkoušet i šetrněj..

Číst
Článek Jak odkyselit organismus?
Jak odkyselit organismus?

Jste dlouhodobě unavení, bez energie, máte trávící problémy? Nebo se vám zhoršila kvality pokožky a vlasů, objevily se ekzémy? Všechny tyto problémy společně s opakovanými bolestmi hlavy, gynekologick..

Číst
Článek Jak používat miso pasty?
Jak používat miso pasty?

Miso pasta je tradiční japonský výrobek, který se používá už od 6. století. Japonci miso konzumují denně a připisují mu prospěšné účinky na lidské zdraví. Jeho zajímavou chuť využijete pro spoustu jíd..

Číst
Článek 5 tipů pro bezpečné opalování
5 tipů pro bezpečné opalování

Sluneční paprsky nás dobíjejí energií a vyhřívání na sluníčku je tááák příjemné.. Pokud se ale o svoji pokožku před a po opalování pořádně nepostaráte, může se vám to nepříjemně vrátit. Riskujete spá..

Číst
Článek Pečte a soutěžte s Ošatkou
Pečte a soutěžte s Ošatkou

Rádi pečete? Podělíte se s námi recept na váš oblíbený dezert, koláč nebo třeba bábovku? Pošlete nám jej na soutez@osatka.cz a zúčastněte se losování o tři dárkové balíčky.

Číst
Článek Co jíst před a po běhání?
Co jíst před a po běhání?

Chcete pomocí běhání zhubnout, pročistit si venku hlavu nebo jste si dali jako výzvu uběhnout na podzim půlmaraton? Ať už je vaše motivace k běhu jakákoliv, správná skladba a načasování jídel vám můžo..

Číst
Článek Pravidla detoxikace: Co byste neměli podcenit?
Pravidla detoxikace: Co byste neměli podcenit?

Chcete detoxikací zhubnout pár kilo, očistit tělo, zlepšit pleť nebo jen nastartovat změnu životního stylu? Ať už se pro detoxikaci rozhodnete z jakéhokoliv důvodu, měli byste dodržet několik zásad, a..

Číst
Článek Proč nakupovat na Ošatce?
Proč nakupovat na Ošatce?

Ptáte se, proč nakupovat zrovna u nás? Jsme rychlí, spolehliví a jsme tu pro vás.

Číst

Abychom vám mohli nabídnout pohodlnější a jednodušší prohlížení našich stránek, využíváme pro to soubory zvané „cookies“. Ke zpracování některých z nich potřebujeme váš souhlas, který dáte kliknutím na „Přijmout vše“, nebo je můžete odsouhlasit jednotlivě v „Upravit nastavení“.

Nastavení