Články

leaf image
Článek Jak používat miso pasty?
Jak používat miso pasty?

Miso pasta je tradiční japonský výrobek, který se používá už od 6. století. Japonci miso konzumují denně a připisují mu prospěšné účinky na lidské zdraví. Jeho zajímavou chuť využijete pro spoustu jíd..

Číst
Článek 5 tipů pro bezpečné opalování
5 tipů pro bezpečné opalování

Sluneční paprsky nás dobíjejí energií a vyhřívání na sluníčku je tááák příjemné.. Pokud se ale o svoji pokožku před a po opalování pořádně nepostaráte, může se vám to nepříjemně vrátit. Riskujete spá..

Číst
Článek Pečte a soutěžte s Ošatkou
Pečte a soutěžte s Ošatkou

Rádi pečete? Podělíte se s námi recept na váš oblíbený dezert, koláč nebo třeba bábovku? Pošlete nám jej na soutez@osatka.cz a zúčastněte se losování o tři dárkové balíčky.

Číst
Článek Co jíst před a po běhání?
Co jíst před a po běhání?

Chcete pomocí běhání zhubnout, pročistit si venku hlavu nebo jste si dali jako výzvu uběhnout na podzim půlmaraton? Ať už je vaše motivace k běhu jakákoliv, správná skladba a načasování jídel vám můžo..

Číst
Článek Proč nakupovat na Ošatce?
Proč nakupovat na Ošatce?

Ptáte se, proč nakupovat zrovna u nás? Jsme rychlí, spolehliví a jsme tu pro vás.

Číst
Článek Pravidla detoxikace: Co byste neměli podcenit?
Pravidla detoxikace: Co byste neměli podcenit?

Chcete detoxikací zhubnout pár kilo, očistit tělo, zlepšit pleť nebo jen nastartovat změnu životního stylu? Ať už se pro detoxikaci rozhodnete z jakéhokoliv důvodu, měli byste dodržet několik zásad, a..

Číst
Článek 6 tipů, jak ihned posílit oslabenou imunitu
6 tipů, jak ihned posílit oslabenou imunitu

Trápí vás s příchodem podzimu častá nachlazení, chřipky a záněty dýchacích cest? Na vině může být oslabený imunitní systém. Pro portál iDnes jsme dali dohromady ty nejlepší rady, které výrazně zvýší š..

Číst
Článek Nechte si zásilku zabalit ekologicky
Nechte si zásilku zabalit ekologicky

Chtěli jste ho, ptali jste se na nás něj... Všem nepřátelům plastu s radostí oznamujeme, že nyní si můžete nechat vaši zásilku z Ošatky zabalit zcela ekologicky!

Číst