Oblíbené

Články

leaf image
Článek Pár tipů a rad na posílení imunity. Zbrojíme na sezonu chřipek.
Pár tipů a rad na posílení imunity. Zbrojíme na sezonu chřipek.

Sezóna nachlazení je v plném proudu. Sestavili jsme pro Vás pár rad, které výrazně zvýší vaše šance, že tuto zimu neulehnete do postele s nachlazením.

Číst
Článek Dárkové poukazy OŠATKA.cz
Dárkové poukazy OŠATKA.cz

Bojíte se, že se nestrefíte do vkusu obdarovávaného? Raději se věnujete rodině než stání ve frontách v nákupních centrech? Řešíte dárek na poslední chvíli? Pořiďte dárkový kupón Ošatka a máte dárek vy..

Číst
Článek Co skrývá Mikuláš?
Co skrývá Mikuláš?

Už to brzy vypukne! To rojení čertů, Mikulášů a andělů – přeříkávání básniček, zpívání písniček, možná i pár slziček a následně rozdávání sladkých čokoládových dobrůtek pro děti. Ale jsou to opravdu ..

Číst
Článek Užijme si pohodové Vánoce
Užijme si pohodové Vánoce

Vánoční šílenství dosahuje vrcholu, v obchodech to vypadá, jako že se vše dává zadarmo a lidé plní nákupní košíky jako by měly být obchody alespoň 14 dní zavřené.

Číst
Článek Zatočte s chřipkou a nachlazením přírodní cestou. Vyzkoušejte moudrosti předků
Zatočte s chřipkou a nachlazením přírodní cestou. Vyzkoušejte moudrosti předků

V tomto článku najdete tzv. babské rady, jak pomoci od chřipky a nachlazení bez léků, jen s přírodními produkty. Pomocí cibule, česneku, zázvoru a dalších přírodních zázraků vám bude určitě lépe.

Číst
Článek Kokosový olej a jeho použití II.
Kokosový olej a jeho použití II.

V předchozím článku jsme se podívali na kokosový olej a jeho účinky zejména v koupelně. Nyní je čas zahřešit si zdravěji a zaměřit se na použití kokosového oleje v kuchyni. Chybí vám inspirace, jak ho..

Číst
Článek Kokosový olej a jeho použití I.
Kokosový olej a jeho použití I.

Přemýšlíte, k čemu je kokosový olej dobrý a jaké jsou jeho účinky? Pak pro vás máme spoustu odpovědí. Z tohoto zázračného oleje dokáže těžit nejen pokožka a vlasy, ale také nám dokáže pomoci při úbytk..

Číst
Článek Nezdravé solení
Nezdravé solení

Je zdravé solit? Obejdeme se bez soli?

Číst