Články

leaf image
Článek Bezvýčitková pochoutka i bohatý zdroj zdravých tuků
Bezvýčitková pochoutka i bohatý zdroj zdravých tuků

Řeč je o arašídovém másle, nejoblíbenější potravině nejen fitnessáků po celém světě, ale také všech, kteří rádi zdravě mlsají. Arašídové máslo je velmi variabilní, perfektně se hodí do snídaňových kaš..

Číst
Článek Jak na bezpečné opalování a pobyt na slunci
Jak na bezpečné opalování a pobyt na slunci

Letos nás sluneční paprsky lákají ven už od dubna a podle meteorologů se máme připravit i na mimořádně teplé léto. I když si většina z nás pobyt na slunci více či méně užívá a někteří už se nemůžou d..

Číst
Článek Zdravé svačiny pro školáky
Zdravé svačiny pro školáky

Se začátkem školního roku se naše ratolesti vracejí do školy a my opět přemýšlíme, co jim zabalit na svačinu, aby jim jídlo chutnalo, bylo dostatečně výživné a zároveň nám jeho příprava nezabrala moc ..

Číst
Článek Co jíst pro krásné a zdravé vlasy
Co jíst pro krásné a zdravé vlasy

Jak mít krásné a zdravé vlasy řeší snad každá žena (a určitě i řada mužů). I když se kosmetický průmysl předbíhá ve výrobě produktů bojujících se všemi možnými vlasovými neduhy, nejlepší je vyživovat ..

Číst
Článek Představujeme NATUty, jídlo nadupané živinami
Představujeme NATUty, jídlo nadupané živinami

V dnešní uspěchané době se nám snadno stane, že nemáme čas se ani pořádně najíst. My bychom vám v první řadě poradili, ať zpomalíte a najdete si čas na odpočinek a kvalitní jídlo. Když se vám to přest..

Číst
Článek Tipy na tradiční jídla, co vařit na Velikonoce
Tipy na tradiční jídla, co vařit na Velikonoce

Když se řeknou Velikonoce, většina z nás si z jídel vybaví asi především vejce, případně sladký mazanec nebo beránka. V české kuchyni ale existuje spousta dalších tradičních jídel, která se váží k jed..

Číst
Článek Objevte zázračné účinky konopí
Objevte zázračné účinky konopí

Konopí bývá spojováno především s marihuanou a jejími psychotropními účinky. Přitom se ale jedná o široce využitelnou rostlinu s řadou příznivých účinků na náš organismus. Pojďme si tedy říct, co přes..

Číst
Článek Jak vybírat jídlo na cesty
Jak vybírat jídlo na cesty

Ať už vyrážíte na jednodenní výlet po českých kopcích, na rodinnou dovolenou do kempu nebo třeba s kamarády na road trip, na všech cestách musíte řešit jídlo. Nechcete-li spoléhat na otevřené restaura..

Číst

Abychom vám mohli nabídnout pohodlnější a jednodušší prohlížení našich stránek, využíváme pro to soubory zvané „cookies“. Ke zpracování některých z nich potřebujeme váš souhlas, který dáte kliknutím na „Přijmout vše“, nebo je můžete odsouhlasit jednotlivě v „Upravit nastavení“.

Nastavení