Oblíbené

Je Zelená káva prospěšná? Ano či ne?

leaf image

Ano, tohoto tématu je plný internet a diskuzní fóra. Každá diskuze se točí na tom, zda opravdu pomáhá hubnout a zda to nejsou zbytečně vyhozené peníze. V některých reklamách na zelenou kávu se můžeme dočíst, že jistě zhubnete až 6 kg za týden. Co na to zdravotní odborníci pracující v lékárně? Je fenomén zelené kávy podvod? Co vlastně zelená káva obsahuje?
Nezapomínejte na to, že doplněk stravy zelená káva napomáhá hubnout jako „spalovač tuku“, ale nemůže nahradit správné stravování a pravidelný pohyb, ať už ve „fitness“ klubech nebo jen každodenní chůzí. ZELENÁ KÁVA FUNGUJE! JEN JÍ VŠAK MUSÍTE POMOCI.

Chcete opravdu zhubnout a nevíte si rady s Vaším jídelníčkem a pohybem, nebo máte pocit, že chcete pro své zdraví něco udělat, obraťte se na nás. V naší lékárně máme nutriční terapeutku Terezu, která Vám ráda poradí či přímo individuálně nastaví jídelníček tak, aby v kombinaci se zelenou kávou došlo k úbytku tělesné hmotnosti, abyste byli spokojeni sami se sebou. A věřte tomu, že účinky se určitě dostaví a Vy se budete cítit dobře.

Tereza Försterová, diplomovaná nutriční terapeutka,
tereza.forsterova@mediconpharm.cz

Koupila jsem si v lékárně 1 balení zelené kávy. Začala jsem ji užívat před 3 týdny. Cítila jsem se po ní lépe, nejsem již tolik unavená. Zhubla jsem 2 kila. Dnes jsem si přišla pro další balení.“
Paní Jana, 38 let

Nechala jsem se zlákat internetem a zakoupila rovnou 2 balení zelené kávy u Vás. Po konzultaci jsem ji začala užívat, upravila si stravu. Během 6 týdnů mám „dole“ 4 kg a hlavně jsem plná elánu. Příjdu, až mi káva zase dojde."
Paní Helena, 43 let

Pokud máte zájem zakoupit si u nás produkty zelené kávy, zde máte odkazy: zelená káva sáčky, zelená káva v sáčcích, zelená káva

Článek Oslaďme si život
Oslaďme si život

Oslaďte si život zdravě! Vždy to bylo a je hodnotné sladidlo i léčivo. Použití jistě znáte. A znáte i jeho druhy? Podíve..

ČÍST
Článek Vyhlašujeme válku vánočnímu cukroví!
Vyhlašujeme válku vánočnímu cukroví!

Rozhodli jsme se, že společnými silami s Vámi vyhlásíme válku kilům, které jsme nabrali nejen mezi svátky. Chceme totiž ..

ČÍST

Produkty z článku:

Bio produkty
200 g
Dragon Superfoods Zelená káva mletá bez kofeinu Arabica 200g Bio
Dragon Superfoods Zelená káva mletá bez kofeinu Arabica 200g Bio