Je Zelená káva prospěšná? Ano či ne?

leaf image

Ano, tohoto tématu je plný internet a diskuzní fóra. Každá diskuze se točí na tom, zda opravdu pomáhá hubnout a zda to nejsou zbytečně vyhozené peníze. V některých reklamách na zelenou kávu se můžeme dočíst, že jistě zhubnete až 6 kg za týden. Co na to zdravotní odborníci pracující v lékárně? Je fenomén zelené kávy podvod? Co vlastně zelená káva obsahuje?
Nezapomínejte na to, že doplněk stravy zelená káva napomáhá hubnout jako „spalovač tuku“, ale nemůže nahradit správné stravování a pravidelný pohyb, ať už ve „fitness“ klubech nebo jen každodenní chůzí. ZELENÁ KÁVA FUNGUJE! JEN JÍ VŠAK MUSÍTE POMOCI.

Chcete opravdu zhubnout a nevíte si rady s Vaším jídelníčkem a pohybem, nebo máte pocit, že chcete pro své zdraví něco udělat, obraťte se na nás. V naší lékárně máme nutriční terapeutku Terezu, která Vám ráda poradí či přímo individuálně nastaví jídelníček tak, aby v kombinaci se zelenou kávou došlo k úbytku tělesné hmotnosti, abyste byli spokojeni sami se sebou. A věřte tomu, že účinky se určitě dostaví a Vy se budete cítit dobře.

Tereza Försterová, diplomovaná nutriční terapeutka,
tereza.forsterova@mediconpharm.cz

Koupila jsem si v lékárně 1 balení zelené kávy. Začala jsem ji užívat před 3 týdny. Cítila jsem se po ní lépe, nejsem již tolik unavená. Zhubla jsem 2 kila. Dnes jsem si přišla pro další balení.“
Paní Jana, 38 let

Nechala jsem se zlákat internetem a zakoupila rovnou 2 balení zelené kávy u Vás. Po konzultaci jsem ji začala užívat, upravila si stravu. Během 6 týdnů mám „dole“ 4 kg a hlavně jsem plná elánu. Příjdu, až mi káva zase dojde."
Paní Helena, 43 let

Pokud máte zájem zakoupit si u nás produkty zelené kávy, zde máte odkazy: zelená káva sáčky, zelená káva v sáčcích, zelená káva

Článek Nasycený či nenasycený tuk - znáte rozdíl?
Nasycený či nenasycený tuk - znáte rozdíl?

Minulý týden jsme si řekli o důležitosti tuků, o rozdílu mezi tukem a olejem a o způsobech zpracování a dnes se podívám..

ČÍST
Článek Nejznámější druhy dýně
Nejznámější druhy dýně

Na světě jsou desítky druhů dýní. Hokkaido je jediná, která se před tepelnou úpravou neloupe. Všechny druhy dýní jsou je..

ČÍST

Produkty z článku:

200 g
Dragon Superfoods Zelená káva mletá bez kofeinu Arabica 200g Bio
Dragon Superfoods Zelená káva mletá bez kofeinu Arabica 200g Bio