4 potraviny a drinky, díky nimž zahájíte podzimní detox

leaf image

Valí se na vás špatná nálada, podzimní únava, nebo deprese? Udržte si dobrou náladu ještě z léta díky detoxikaci těla! Máme pro vás potraviny a drinky, které vám pomohou zvládnout podzimní detox.
mandle

Matcha tea


Know-how na výrobu čaje Matcha znají jen nejlepší japonští farmáři. Matcha tea obsahuje například aminokyseliny a antioxidanty. Matcha také pomáhá zklidnit mysl, zvyšuje soustředění a paměť. Silná skupina antioxidantů v Matcha tea má detoxikační účinky vyplývající z velkého množství chlorofylu, který eliminuje těžké kovy a chemické sloučeniny v těle.

Nejdůležitější aminokyselinou je L-Theanine, který zlepšuje náladu.

Jedna porce Matcha tea má stejnou nutriční hodnotu jako 10 šálků zeleného čaje a to proto, že se vypije celý čajový list a tím se využije celý potencionál tohoto čaje. Matcha zrychluje metabolismus a má pozitivní vliv na redukci tělesné váhy.

Mandle


Mandle obsahují vysoký obsah antioxidantů z vitamínu E a hořčík, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Studie dokázaly, že mandle významně zvyšují pocit sytosti, a tím jsou ideální při hubnutí.

Raw tyčinky


Honí vás mlsná? Nebo nemáte čas na pořádné jídlo? Sáhněte po raw tyčince, která obsahuje jen přirozené cukry z ovoce.
Kupte si raw tyčinku do kabelky a mějte jí stále při ruce!

Čaj pu-erh


Čaj pu-erh podporuje hubnutí a zároveň snižuje hodnoty tuku v krvi a pomáhá v boji s migrénou. A to vše na přírodní bázi!
Pokud chcete redukovat váhu, pijte 3 šálky denně po dobu jednoho měsíce. Je jasné, že pokud chcete nějaké to kilo opravdu shodit, tak musíte také upravit stravu a začít se pohybovat, to doporučuje Bc. Jana Šulcová z nutriční poradny InCare.
Tento čínský čaj díky svým účinkům získává příznivce i u nás!Připravte si mandlové mléko


Článek Jak zhubnout: S terapeutem, ne s poradcem
Jak zhubnout: S terapeutem, ne s poradcem

Přečtěte si velmi zajímavou on-line diskusi s MUDr. Michalou Pelikánovou - specialistkou na diabetologii a obezitologii ..

ČÍST
Článek Tajemství přepuštěného másla - Ghí
Tajemství přepuštěného másla - Ghí

Ghí, což je sanskrtský výraz pro přepuštěné máslo, zažívá v posledních letech opravdový boom, protože vědecké průzkumy u..

ČÍST

Produkty z článku:

Akce -27%
105 g
Čajová květina Matcha Tea zelený čaj 30 x 2 g Bio
Čajová květina Matcha Tea zelený čaj 30 x 2 g Bio

239 Kč

153 g
PROBIO Mandle celé 150g Bio
PROBIO Mandle celé 150g Bio

129 Kč

73 g
Apotheke Pu-erh a ananas čaj 20 x 1,8 g
Apotheke Pu-erh a ananas čaj 20 x 1,8 g

59 Kč

73 g
Apotheke Pu-erh černý čaj 20 x 1,8 g
Apotheke Pu-erh černý čaj 20 x 1,8 g

43 Kč

73 g
Apotheke Pu-erh a citron čaj 20 x 1,8 g
Apotheke Pu-erh a citron čaj 20 x 1,8 g

59 Kč

1000 g
Wolfberry Kustovnice čínská Goji 1kg
Wolfberry Kustovnice čínská Goji 1kg

Abychom vám mohli nabídnout pohodlnější a jednodušší prohlížení našich stránek, využíváme pro to soubory zvané „cookies“. Ke zpracování některých z nich potřebujeme váš souhlas, který dáte kliknutím na „Přijmout vše“, nebo je můžete odsouhlasit jednotlivě v „Upravit nastavení“.

Nastavení