Žvýkačky Hugo Fresh Fruit 6 ks

Žvýkačky Hugo Fresh Fruit 6 ks

Od Hugo

Žvýkačky od českého výrobce Hugo neobsahují aspartam nebo jiná umělá sladidla či barviva. 

Jsou slazeny xylitolem získávaným z kůry břízy bělokoré nebo z ovoce a mají méně kalorií v porovnání s běžnými žvýkačkami s přidanými sladidly. 

  • vhodné i pro diabetiky
22 Kč 366,67 Kč / 100 kusů

Nejnižší běžná cena za posledních 30 dnů: 22 Kč. Historie ceny.

Na dotaz

Složení

Xylitol (vyskytující se v kůře břízy bělokoré a v ovoci), gumový základ, přírodní ovocná příchuť, arabská guma (pryskyřice z mízy akácií), sójový lecitin (ze sóji, non-GMO), glycerol (rostlinného původu), oxid titaničitý (minerál), karnaubský vosk (z lisů palmy Copernicia). Bez aspartamu.

Související produkty

Co je Ošatka?

Dobré, zdravé, přírodní

U nás najdete širokou paletu oblíbených a osvědčených značek pod jednou střechou. Více než 100 ověřených dodavatelů.

Doprava zdarma

Objednávku nad 999 Kč vám ZDARMA doručíme do výdejních míst, pro doručení na adresu ZDARMA platí hranice 1499 Kč. Osobní odběr na prodejnách je ZDARMA nad 499 Kč.

Každý měsíc slevové akce

Nepropásněte unikátní cenové trháky u potravin známých BIO značek.