Možnosti platby

leaf image

1.  On-line platební kartou

  • Po vytvoření objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu. Údaje ze své platební karty zadáváte přímo zpracovateli transakce a nikdo z našich zaměstnanců tedy nemá přístup k údajům o Vaší platební kartě.


2.  On-line bankovním převodem

  • Na rozdíl od standardního převodu probíhá okamžitě, tedy ihned dochází ke stržení peněz z vašeho účtu a objednávku můžeme začít rovnou chystat.
  • Po vytvoření objednávky Vás přesměrujeme na platební bránu, kde si vyberete ze seznamu bank tu Vaši. Poté budete přesměrování na stránku svého internetového bankovnictví, kde po přihlášení uvidíte předvyplněný platební příkaz, který stačí potvrdit a platba je hotová.


Poskytovatelem platební brány je společnost ComGate Payments, a.s. . Případné reklamace nebo dotazy ohledně on-line plateb prosím směřujte na:


ComGate Payments, a.s.

Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové

E-mail: platby-podpora@comgate.cz

Tel: +420 228 224 2673.  Běžným bankovním převodem

  • Číslo našeho účtu je 2102300011 / 2700
  • Variabilní symbol je číslo Vaší objednávky
  • Zboží začneme chystat, jakmile přijde platba na náš účet (obvykle 1-2 pracovní dny)


4.  Platební kartou při osobním převzetí


5.  Dobírkou

  • Za zboží zaplatíte hotově nebo kartou při doručení zboží.
  • Poplatek za dobírku je 29 Kč.


Upozorňujeme, že při osobním odběru na pobočkách není možno platit hotově.

 

Zásilky s platbou předem chystáme a odesíláme po připsání částky na náš účet. Zásilky na dobírku nebo s platbou kartou při vyzvednutí chystáme a odesíláme zpravidla do druhého pracovního dne.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak do 24 hodin.

Abychom vám mohli nabídnout pohodlnější a jednodušší prohlížení našich stránek, využíváme pro to soubory zvané „cookies“. Ke zpracování některých z nich potřebujeme váš souhlas, který dáte kliknutím na „Přijmout vše“, nebo je můžete odsouhlasit jednotlivě v „Upravit nastavení“.

Nastavení