Nové produkty červen 2018

leaf image

Zařadili jsme pro Vás do e-shopu nové produkty, které jistě využijete po celý rok. Vybrat si můžete z několika skupin doplňků stravy a kosmetických přípravků.
Maminkám s dětmi přinášíme mast a ubrousky pro péči o dětskou kůži Rybilka, aby se vaše ratolesti nemusely trápit oděrkami. Calcium panthotenicum v nich obsažené zklidní kůži spálenou od slunce nejen u těch nejmenších. Pokud už nevíte, jakou zdravou sladkostí své dítě potěšit, zkuste multivitaminové želatinky Rakytníček. A i když zatím máme začátek léta, nezapomeňte, že jednou přijde podzim a s ubývajícím sluncem je vhodné doplnit vitamin D pro správný vývoj kostí, zubů a svalů a podporu imunity. Vitamin D také pozitivně ovlivňuje náladu, což ocení nejeden rodič. Mimochodem, pokud trávíte většinu času uvnitř a slunci se vyhýbáte, nebo používáte velmi silný ochranný faktor, Váš organismus nemusí vytvářet moc vitaminu D letnímu slunci navzdory. Na tuto skutečnost se často zapomíná a mnozí tak nemají dostatek tohoto vitaminu, aniž by si to uvědomili.
Pokud se chystáte na cesty, kde náhle začnete jíst nezvyklou stravu, máte problémy s trávením nebo musíte užívat antibiotika, nezapomeňte do své lékárničky přibalit i kvalitní probiotika. Ty ochrání „hodné“ bakterie ve Vašem trávicím ústrojí. Šetrné projímadlo Fructolax jemně vyřeší potíže se zácpou.
Chystáte se na jarní či podzimní očistu? Na odvodnění můžete využít tradiční kombinaci bylin. V nabídce máme i kvalitní ostropestřec, ať už čistý extrakt nebo v kombinaci s léčivými houbami a rostlinami. Ostropestřec má blahodárné účinky na játra, čímž se hodí nejen k očistě, ale i k přípravě na večírky, kde se alkoholu nevyhnete. Pro podporu imunity nezapomeňte užívat přípravky s betaglukany, ať již ve formě čistých betaglukanů nebo hlívu ústřičnou. Trpíte-li alergiemi, přípravkům na podporu imunity se raději vyhněte nebo se poraďte s lékařem.
Jste ve stresu a špatně spíte? Nebo Vám stres přivádí ranní zpěv ptáků, který Vás vytrhne ze spánku? Vyzkoušejte některý z našich bylinných prostředků na spánek a uklidnění, ať už je to kozlík či třezalka samostatně či směs bylin Sleepnox forte. Výhodou těchto bylin je to, že působí podstatně jemněji než běžné léky na spaní, které byste měli vyzkoušet, až pokud vše ostatní selže. Určitě nezapomeňte i na hořčík. U mnohých je to právě nedostatek hořčíku, který způsobuje nespavost a z ní plynoucí stavy úzkosti.
Chtěli byste rodině či přátelům dát praktický dárek? Využijte přípravky z naší nové nabídky, ať už Avilut na oči, Diaregul pro udržování normální hladiny cukru v krvi nebo Colafit, tobolky čistého kolagenu na klouby. Pro snížení hladiny cholesterolu v krvi, který se ukládá v tepnách a zvyšuje tak krevní tlak a hrozbu infarktu nebo mrtvice, tu pro Vás máme Vegapure. I rakytníkový olej v tobolkách či v kapkách kromě mnohých dalších příznivých účinků snižuje hladinu cholesterolu, a je tak pomocníkem osob, které mají zvýšené riziko kardiovaskulárního onemocnění, například těch, co mají nadváhu.

Článek Pravidla detoxikace: Co byste neměli podcenit?
Pravidla detoxikace: Co byste neměli podcenit?

Chcete detoxikací zhubnout pár kilo, očistit tělo, zlepšit pleť nebo jen nastartovat změnu životního stylu? Ať už se pro..

ČÍST
Článek Nenechme se zaskočit – několik tipů, jak posílit organizmus.
Nenechme se zaskočit – několik tipů, jak posílit organizmus.

I když si s námi počasí hraje, teplé dny střídají ty deštivé, je potřeba si přiznat, že podzim je tu. Tak si pojďme přip..

ČÍST

Produkty z článku:

60 g
Grešík Čaj Kozlík kořen syp. 50 g
Grešík Čaj Kozlík kořen syp. 50 g

49 Kč

125 g
RAKYTNÍK bylinné kapky 50ml Grešík
RAKYTNÍK bylinné kapky 50ml Grešík

89 Kč

Herbacos Calcium pantotenát mast 100 ml
Herbacos Calcium pantotenát mast 100 ml
HBF Rybilka dětské jemné vlhčené ubrousky 72 ks
HBF Rybilka dětské jemné vlhčené ubrousky 72 ks