Naše webové stránky vyžadují pro svojí správnou činnost cookies. Dalším používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Rozumím

Recept: Raw čokoláda s maca práškem a goji

Raw čokoládu si zamilují všichni, uvidíte, že zachutná dětem i dospělým. Vylepšit ji můžete přidáním MACA prášku nebo dalších zdravých ingredienci. Tento jednoduchý recept na raw čokoládu se brzy naučíte nazpaměť, protože ji budete připravovat hodně často. Je zdravý, chutný a dodá množství energie po náročném dni nebo sportovním výkonu. Recept je jednoduchý na přípravu a zaručeně každého potěší.
Raw čokoláda s maca práškem a goji

Ingredience:


½ hrnku roztátého kokosového oleje

¼ hrnku raw kakaového prášku

1 polévková lžíce javorového sirupu

slupka z mandarinky

1 polévková lžíce MACA prášku

2 čajové lžičky goji (kustovnice čínská)

4 čajové lžičky kešu másla

hrst mandlí
obtiznostobtiznostobtiznostobtiznostobtiznost
20 minut
8 kusů

Postup:

1. Smíchejte kokosový olej s kakaovým práškem. Po chvilce zamíchejte javorový sirup. Do výsledné hmoty nakonec přimíchejte mandarinkovou kůru, macu a goji.

2. Rozetřete tuto hmotu do připravené formy nebo čtvercové pánve vystlané pečícím papírem ve výšce přibližně 1 cm. Mandle můžete vtlačit v tomto bodě nebo je vmíchat již na počátku do připravené hmoty.

3. Na povrch dejte pár čajových lžiček kešu másla a pomocí nože (nebo jiného ostrého předmětu) ho promíchejte do samotné čokolády.

4. Vložte pánev nebo formu do chladničky a nechte vychladnout a odstát.

5. Můžete podávat!